День пам’яті героїв Крут

Для учнів, Новини, Новини звідусіль, Шкільні новини

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

У Крутах вирішувалася доля молодої української держави. Кілька сотень відважних юнаків та чоловіків зробили свій вибір – виступили проти російської військової агресії, стали на захист України. Вони були різного походження: діти селян, робітників, священників; військові, студенти, гімназисти. Хтось мав бойовий вишкіл, а хтось уперше взяв до рук зброю. Але всі вони розуміли головне – Україна потребує їхнього чину. Крути – символ боротьби за незалежність України у ХХ і ХХІ століттях. Подвиг крутянців, як і всіх Героїв визвольних змагань, став прикладом для захисників України в сучасній російсько-українській війні.

Вчителі історії та класні керівники провели години спілкування з дітьми. Під час яких обговорювали історичні події минулого проєктуючи їх на події сьогодення. І в жодного не було сумнівів, що герої Крут та захисники сучасності борються за нашу вільну Україну. І Україна виборе свою перемогу, адже її виборюють найкращі.

Інформацію взято з інтернет джерел

та надано вчителями історії