День шкільного саморядування

Для учнів, Новини, Шкільні новини

img_0449З нагоди святкування 54-річчя нашої школи шкільним парламентом та адміністрацією школи було прийнято одностайне рішення про проведення в цей день «День шкільного самоврядування».

Діти заздалегідь домовлялися з учителями про проведення тих чи інших уроків, готували конспекти із зазначених тем та консультувалися з учителями, як правильно проводити уроки. Адміністрація школи заздалегідь підготували обов’язкові завдання, які мали виконати їх дублери. Цього року було введено нове правило з яким дуже добре впоралися вчителі-дублери, а саме: вчителі початкової школи віддали свої повноваження учням не на окремі уроки, а на весь день, але під своїм пильним наглядом, вчителі дублери готували усі уроки, які припадали на цей день, були з дітьми під час перерв та відповідали за них під час перебування у їдальні.

Наприкінці робочого дня було проведено спільну нараду дублерів та вчителів, на якій кожен мав можливість поділитися своїми враженнями (як учень так і вчитель). Кожен вчитель-дублер зазначив, що було дуже цікаво, але в той же час важко, оскільки не завжди їх уважно слухали, іноді пустували та займалися сторонніми справами учні, що було для дуже неприємно. В той же час багато хто зрозумів, що праця вчителя дуже важка і що потрібно поважати і слухати вчителів. Дублери адміністрації усі без винятку сказали, що не думали, що так важко виконувати цю роботу, що вони намагалися виконати всі завдання, але це було дуже важко, оскільки завдання було одне, а адміністрація школи в робочий (і не тільки) час робить безліч справ: дає відповіді на листи, пише накази, перевіряє щоденники та журнали встигає проводити уроки та багато-багато іншого, про що діти навіть не здогадуються. Дублер секретаря школи зауважила, що роботи багато, але найважче працювати під час перерв, коли намагаєшся зробити стільки справ, ніби в тебе не дві руки, а набагато більше.

В свою чергу вчителі школи подякували своїм дублерам за гарну підготовку і за старанність у проведенні уроків.

Дякуємо усім учням, які цього дня долучилися до вчительської роботи, сподіваємось, ви зробите правильні висновки і будете намагатися зробити все можливе, щоб вчитель відчував себе вчителем і бачив перед собою ваші допитливі очі та прагнення до знань, а адміністрація школи обов’язково розгляне Ваше прохання про проведення ще одного «Дня самоврядування» у цьому навчальному році.

Більше фото дивіться у фотоальбомі шкільних соціальних групах Вконтакті

Переглядів: 507