День Соборності

Для учнів, Новини, Шкільні новини

22 січня ми відзначаємо День Соборності. Саме цього дня Українська народна республіка та Західноукраїнська народна республіка об’єдналися у соборну Україну.

Цей день є символом того, що українці, попри усі негаразди можуть об’єднатися. Можуть спільно іти до поставлених цілей. З нагоди святкування Дня Соборності у школі було проведено ряд заходів. І хоча ми перебували на дистанційному навчанні це не завадило провести їх у різному форматі. Дітки переглядали презентації, відеоматеріали, малювали малюнки, виконували інтерактивні вправи, декламували вірші, шукали асоціації, грали в гру «Факти і фейки про Україну», співали Державний Гімн України та разом з батьками утворювали ланцюг єднання. Ми пишаємось своєю країною! Всі ми – український народ.

День Соборності у світлинах