День спорту

Для учнів, Новини, Шкільні новини

Згідно з календарним планом спортивних заходів у м. Черкаси 9.09.2017р.  відбулись змагання між учнями загальноосвітніх навчальних закладів.

Цей захід був присвячений Дню фізичної культури та спорту. До програми змагань увійшли:

  • армреслінг;
  • перетягування линви;
  • піднімання гирі.

       У змаганнях прийняли участь команди із близько 25 шкіл міста і складалися вони із 5 учасників 7-9 класів. У складі команди ЗОШ №7 виступали: Перепечаєв Ілля (9-Б), Думшенко Даніїл (9-Б), Ротаєнко Віталій (9-Б), Пузь Богдан (7-А), Шарченко Богда (8-А).

      У загальнокомандному заліку наші учні ввійшли до 10-ки найкращих. У особистому заліку Перепечаєв Ілля посів 2-е місце з армреслінгу, а Думшенко Даніїл 3-є місце в підніманні гирі.

      В цілому змагання пройшли успішно та на досить високому рівні. Відчувався піднесений настрій оточуючих та спортивний дух свята.

      Крім цього на заході вихованцями професійних спортивних закладів міста  були представлені показові виступи із 30-и видів спорту. Було надзвичайно цікаво спостерігати за майстерністю та високим рівнем підготовленості юних спортсменів. Учасники команди отримали велику кількість позитивних емоцій та вражень від проведеного свята. Також у даному заході брали участь вчителі та учні школи, вони були присутні як вболівальники та отримали не менш приємні враження. Дякуємо усім учасникам, які брали участь у загальноміських заходах.

За матеріалами Дем’яненко К.А.

Більше фото у соціальній мережі ФБ

Переглядів: 393