День туризму

Для учнів, Новини, Шкільні новини, Школа батьківства

17 березня для учнів 4б, 6а, 6б та 4а класів було проведено майстер-клас з туризму від тренерів Черкаського обласного центру туризму та краєзнавства.

Даний захід проводився з метою залучення учнів до туристсько-краєзнавчої справи. Під час проведення майстер-класу діти опановували навички складання та розкладання намету. Збору наплічника усім необхідним спорядженням. Ознайомились із різновидами карабінів і навіть спробували їх фіксувати. Це лише маленька частина тих навичок, які можливо набути під час участі у туристсько-краєзнавчому гуртку. А ще діти можуть опановувати прийоми для подолання природних перешкод, розробляти плани маршрутів, орієнтуватися на місцевості, розводити вогнища, готувати їсти, опановувати правила поводження в екстремальних ситуаціях, розгортання наметових містечок та закріплювати навички роботи у команді. Все це і багато іншого діти можуть навчитися на базі нашої школи.

Заняття проходять щосуботи з 10.00 до 12.00 в спортивній залі початкової школи. 

Запрошуємо учнів 4-7 класів для безкоштовних занять у туристсько-краєзнавчому гуртку. Тренер Кульчицький Олег Євгенійович.

Фотозвіт

Переглядів: 5