День відкритих дверей відбувся…

Для учнів, Новини, Події, Шкільні новини, Школа батьківства

Закінчення ІІІ чверті фінішувало для нашої школи  на мажорній ноті. У переддень канікул у закладі проведено День відкритих дверей! 

І хоча зранку п’ятниці гостей було негусто, та протягом дня школа зібрала чимало відвідувачів, якими вщент була заповнена актова зала школа. Та про все по порядку…

Протягом дня у фойє старшої школи та на І поверсі початкової школи було організовано чудові виставки творчих доробків учнів, батьків і вчителів нашої школи. Були представлені вироби різних технік та направлень, які зачаровували своєю красою, талантом і оригінальністю! Також у фойє школи працювала пересувна експозиція “Візитка школи”, де кожен охочий мав змогу ознайомитися з історією та розвитком нашого закладу, основними здобутками останніх років, переглянути колоритні фото. За бажанням можна було сфотографуватися біля тематичної весняно-шкільної фотозони.  Гості школи отримали друковані буклети, з найбільш корисною та потрібною інформацією про школу!

Учні 5-Б та 7-А класів підготували цікаву екскурсію школою для усіх бажаючих! А на ІІ поверсі початкової школи було створено унікальне панно “Кожен – окрема нота, разом – єдина мелодія…”, де діти залюбки залишали відгуки, побажання чи просто власні імена на символічних різноколірних нотках, які разом створили єдину шкільну мелодію! Кожна нотка посіла своє почесне місце на шкільному нотному стані!

Також у плані проведення Дня відкритих дверей було проведення уривку тренінгу для батьків психологом школи. Біля кожного класу можна було переглянути унікальні творчі шедеври “Візитка нашого класу” – газети, грамоти, творчі презентації, де діти з допомогою чи без батьків і вчителів доводили, що саме їхній клас найкращий!

Протягом дня усі відвідувачі нашого закладу мали змогу поспілкуватися з адміністрацією школи, вчителями, класними керівниками, отримати відповіді на всі питання, що хвилюють їх!

І фінальним акордом заходу став святковий концерт за участі вокальної студії “Злагода” та студії танцю “Веселка”, які дебютували з новими програмами, що будуть представлені невдовзі на міському конкурсі “Мистецький водограй”.

Почесними гостями свята були депутат міської ради Руслан Зоря та голова самоорганізації населення мікрорайону “Лісовий” Надія Медведенко.

Ведучі вкотре навели незаперечні факти, що сама наша школа – найкраща! А хіба були в цьому якісь сумніви? )))

Тож дякуємо усім-усім, хто долучився до організації, підготовки та проведення Дня відкритих дверей 7 школи: батькам, учням, акторам, ведучим, шкільному парламенту, вчителям, усім працівникам коли, гостям! Разом ми – сила!!!

Більше фото за посиланням у Фейсбуці

Переглядів: 305