День захисту тварин

Для учнів, Новини, Скарбничка вчителя, Шкільні новини, Школа батьківства

04 жовтня учні школи взяли участь у V Міжнародному уроці доброти.

Під час уроку вчителі говорили з дітками про гуманне поводження з тваринами. Про допомогу безпритульним тваринам. Поговорили про правила безпечної поведінки при зустрічі  з безпритульними тваринами. Про важкість перебування тварин у прифронтових територіях. Про важливість допомоги вуличним котикам і собакам в спекотне літо і холодну пору року. Учні, які навчались дистанційно під час відеозустрічей знайомили однокласників зі своїми домашніми улюбленцями. Також в цей день було зібрано допомогу для тварин, які потребують нашої підтримки. Допомогу було поділено на три частини. Перша частина годує чотирилапих на Донецькому напрямку. Друга частина корму (котячого) буде передана ГО “ДОБРОКІТ”, а крупи, ганчірки, каструлі тощо батьки учнів 8-Б класу відвезуть у Черкаське міське товариство захисту тварин “ДРУГ”. Дякуємо батькам, учням та вчителям, які допомогли зібрати таку необхідну допомогу для тварин.