Щороку мешканці світу об’єднуються, аби відзначити День Землі і таким чином вшанувати крихку природу планети, яка все більше страждає від людських дій.
Народжені з ініціативи громадських організацій заходи до Всесвітнього дня Землі спонукають людей бути уважнішими до тендітного і вразливого довкілля. До Дня Землі учні 8-Ф створили відеоролік про Сім простих кроків, які може зробити кожен, щоб допомогти Планеті.
Немає кращого дня, ніж День Землі, для того щоб прийняти добре обмірковане рішення та почати жити у повій гармонії з природою!
Всі фотоматеріали зроблені учнями!!!
Матеріалом з радістю поділилась Щербатюк Л.А.