Дистанційне навчання

Для учнів, Новини, Шкільні новини

Відповідно до рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  в період з 01 по 10 квітня 2021 року учні 5-11 класів будуть навчатися з використанням дистанційних технологій у синхронному та асинхронному режимі. Учні 1-4 класів продовжують навчання у звичайному режимі.

Усі уроки будуть проходити відповідно розкладу ІІ семестру в онлайн-режимі на платформі Google Workspace for Education (G Suite for Education) через додаток Classroom.

Шановні учні та батьки, просимо Вас завчасно перевірити доступ до сервісів навчання, а саме: вхід до акантів з доменним іменем @school7.ck.ua та сlassroom. У разі втрати паролю, зміни телефонного пристрою або інших причин, які не дозволяють вам зайти до сервісів навчання, просимо зв’язуватись із системними адміністраторами Стукало Наталією Анатоліївною [email protected] або Середою Тетяною Григорівною  [email protected] в онлайн режимі через електронну пошту і конкретно вказувати проблему, яка виникла. Дякуємо за розуміння.

Сподіваємося, дистанційне навчання відбудеться продуктивно й результативно! А вже 12 квітня ми знову повернемося у класи й продовжимо спілкування та навчання наживо! Тож усім 36,6, гарного настрою та терпіння! У нас все вийде!

Переглядів: 564