Дистанційне навчання…

Для учнів, Новини, Скарбничка вчителя, Шкільні новини, Школа батьківства

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України про введення   посиленого карантину забороняється відвідування закладів освіти в період з 08 по 24 січня 2021 року. У зв’язку з цим вчителі школи будуть проводити навчання учнів з використанням дистанційних технологій з 11 по 22 січня 2021 року.

Усі уроки будуть проходити відповідно розкладу ІІ семестру в онлайн-режимі на платформі G Suite for Education через додаток Classroom.

Шановні учні та батьки, просимо Вас завчасно перевірити доступ до сервісів навчання, а саме: вхід до акантів з доменним іменем @school7.ck.ua та сlassroom. У разі втрати паролю, зміни телефонного пристрою або інших причин, які не дозволяють вам зайти до сервісів навчання, просимо зв’язуватись із системними адміністраторами Стукало Наталією Анатоліївною [email protected] та Середою Тетяною Григорівною  [email protected] в онлайн режимі через електронну пошту і конкретно вказувати проблему, яка виникла. Дякуємо за розуміння.

Сподіваємося, дистанційне навчання відбудеться продуктивно й результативно! А вже за два тижні ми знову повернемося у класи й продовжимо спілкування та навчання наживо! Тож усім 36,6, гарного настрою та терпіння! У нас все вийде!

Переглядів: 3 281