Дитячі мрії здійснилися!!!

Для учнів, Новини, Шкільні новини, Школа батьківства

Дитячі мрії повинні здійснюватися…. Саме під таким гаслом 19 грудня розпочався благодійний ярмарок та безпрограшна лотерея для учнів, батьків, вчителів та жителів мікрорайону нашої школи “Новорічна майстерня Святого Миколая”.

Цього дня до продажу було представлено велику кількість неймовірно гарних поробок хенд-мейд: віночки, іграшки, вишиті рушнички, іграшки з фетру, з дощику і багато-багато інших. Дуже активно учні школи грали у безпрограшну лотерею, такого шаленого азарту та запалу у дитячих очах ми не бачили вже давно. Вони раділи навіть найменшим дрібничкам. Безліч подарунків: олівці, книжки, іграшки, солодощі, блокноти, помади, лаки для нігтів, стаканчики, резинки для волосся, зошити, чашки та багато-багато інших сюрпризів було виграно цього дня. Найважливіше, що усі кошти (понад 5000 грн.), які було виручено пішло на придбання подарунків двом чарівним дівчаткам, які лікуються у дитячому відділенні Черкаського обласного онкологічного диспансеру та паралельно навчаються у нашій школі. Вже 20 грудня подарунки було придбано та вручено батькам дівчаток. На жаль, нам особисто не вдалося зустрітися з Катрусею та Настею, але, поспілкувавшись з батьками, а також Катрусею в телефонному режимі, говоримо відверто – ми створили справжнє свято для дітей. Батьки щиро дякували за подарунки та фінансову допомогу для діток. А Катруся вдячна всім за здійснення своєї мрії! Декому, можливо, подарунки можуть здатися звичайними, а для дівчинки це втілення найпотаємнішого бажання у життя.

Тож ще раз дякуємо усім, хто брав активну участь у нашому благодійному заході. Ми це зробили – ми здійснили дитячі мрії! Ми – молодці!

Більше фото за посиланням у Фейсбуці