Новорічні ранки стартували…

Для учнів, Новини, Шкільні новини

Ось і розпочалися святкування новорічних ранків для учнів школи. Цього року ми вперше завітали до Центру дитячої та юнацької творчості на новорічні святкування з учнями 1-4 класів.

Святково прикрашений хол навіював новорічний настрій. Святкування розпочалося переглядом вистави, у якій грали діти-актори. Це дуже незвично, але приємно, що такі маленькі артисти вміють так заворожувати своєю грою. Виступи творчих колективів ЦДЮТ вражали своєю майстерністю. Новорічна вистава про вкрадені подарунки та повернення новорічного настрою зачепила наймолодших глядачів і вони з відчуттям справедливості підказували Діду Морозу, хто намагався зіпсувати новорічне свято.

Після перегляду вистави всі чимдуж поспішили на паркет для новорічно-різдвяних гулянь. Дітки гралися разом із чарівними оленями, танцювали зі Снігуронькою та Єдинорогом, а також водили хороводи з Дідом Морозом і танцювали запальні танці зі своїми батьками та вчителями. Всі у гарному  передноворічному настрої повернулися додому. І сподіваємось вже після довгих вихідних у такому ж гарному настрої повернуться до школи 26 грудня та поділяться з нами своїми враженнями від побаченого.

Дякуємо акторам Центру дитячої та юнацької творчості за чудове новорічне свято!

Більше фото у фотоальбомі у ФБ

Переглядів: 342