До уваги батьків майбутніх першокласників

Для учнів, Новини, Шкільні новини, Школа батьківства

До уваги батьків майбутніх першокласників!!!

09 вересня 2017 року розпочинається прийом заяв до першого класу на 2018-2019 навчальний рік.

О 10.00 в приміщенні початкової школи на першому поверсі 3-А клас ви зможете написати заяву до першого класу. Заяви прийматиме Правдюк Людмила Петрівна – вчитель початкових класів. Вчителі, які будуть класоводами у 2018-2019 навчальному році Прилуцька Людмила Олексіївна та Канельська Валентина Миколаївна, які випустили зі стін початкової школи допитливих, розумних та талановитих учнів, які досягали великих перемог у конкурсах, олімпіадах міського, обласного рівнів.

Запрошуємо батьків 09.09.2017 року на 10.00 для подачі заяв до нашого навчального закладу. З собою мати копію свідоцтва про народження дитини.

З повагою адміністрація школи