Допомога на Херсон

Для учнів, Новини, Шкільні новини

Що таке доброта? Для кожного це поняття різне. Для українців  це надання допомоги іншим без очікування похвали чи винагороди.

Підтвердженням цього є активна участь батьків, учнів, вчителів та жителів мікрорайону у зборі гуманітарної допомоги для звільненого Херсону. Раділи усі безмежно. Меми у інтернет просторі, пісні, слогани, а головне – допомога, яку приносили не лише мешканці нашого міста, а і ті, хто через військову агресію були вимушені тікати зі своїх домівок.

Спільними зусиллями ми змогли зібрати і передати ГО «Наш батальйон»: сірників – 12 пачок, понад 30 пачок чаю, майже 24 кг цукру, 15 кг борошна, 9 пачок солі, майже 60 кг макаронних виробів, 13 кг солодощів, 38 банок консервів, 4 кг туалетного паперу, 8 кг медичних препаратів (таблетки, бинти, вата тощо), 13 пачок засобів гігієни для жінок, 9 кг гігієни, 31 пачку майонезів, кетчупів та приправ, 4 кг продуктів швидкого приготування, майже 12 кг олії, та більше 110 кг круп, домашню консервацію.

Дякуємо усім, хто долучився до збору. Спільними зусиллями ми наближаємо нашу перемогу. Ми допомагаємо тим, хто цього потребує. Ми УКРАЇНЦІ – нація нескорених.