Допоможемо Іринці….

Для учнів, Новини, Шкільні новини, Школа батьківства

19 та 20 лютого у школі проходила благодійна акція зі збору коштів на лікування випускниці нашої школи Манько Іри.

У 2018 році вона, здобувши базову загальну середню освіту, вступила на навчання до Черкаського медичного коледжу. Навчаючись у школі, Іра була активною учасницею вокальної студії «ЗЛАГОДА», брала активну участь у житті школи. Але її родину спіткала біда, Іринка захворіла, і, щоб упоратись із хворобою, родина потребує немалої фінансової підтримки. Шкільна родина зібралась разом і  доклала невелику часточку коштів, які так потрібні родині. Ми щиро дякуємо батькам, учням, вчителям і працівникам, які допомогли фінансово, і взяли участь у благодійній акції. Дуже активними були учні початкової школи!

Тож спільними зусиллями ми змогли зібрати 18 тисяч гривень (майже 5 тис. гривень було зібрано учнями та батьками 10 класу, де вчилася Іра). Зазначимо, що багато хто також  самостійно перераховував гроші на банківський рахунок тата.

Іринко, ми бажаємо тобі якнайшвидшого одужання!!! Шкільна родина тримає за тебе кулачки. Все буде добре, ми з тобою!!! Чекаємо тебе на нашій сцені з посмішкою і чудовою піснею у твоєму виконанні!!!

Фотозвіт тут…

Хто не встиг долучитися до благодійної акції, ви можете це зробити, перерахувавши кошти на рахунок 

Номер картки ПриватБанку
4149 4991 1991 8462- батько Манько Сергій Миколайович

Переглядів: 395