Екскурсія 5-Б до рятувальників…

Для учнів, Новини, Новини з класів, Скарбничка вчителя, Шкільні новини, Школа батьківства

У четвер  10 травня 2018 року напередодні Дня ЦЗ  учні 5-Б  класу відвідали аварійно-рятувальний загін спеціального призначення   Управління ДСНС України у Черкаській області.

Учням продемонстровано спорядження та техніку, серед якої були не лише пожежні машини, а також машина швидкої  допомоги, рятувальний катер на повітряній подушці, хіміко-радіологічна лабораторія та інші.  Лікар загону Іван Курненков  розповів учням про всі тонкощі медичної служби та навчив учнів робити штучне дихання.

Після цього діти мали можливість відвідати піротехнічний  музей. Під час лекції вихованцям розповіли про не лише про сучасні бойові снаряди, а також про небезпечні знахідки  часів ВВв. А також учням нагадали правила поведінки у разі  виявлення незнайомих предметів. Всі бажаючі мали змогу приміряти спеціальне спорядження піротехніків, а  за допомогою спеціального обладнання знайти «скарб»  на території частини. Також кожен бажаючий  спробував себе у ролі пожежного  та попрацювати із стволом першої допомоги.

Крім того учні прослухали бесіду з правил поведінки в побуті та на природі,  особливо під час відпочинку на воді та у лісі.

Екскурсія для учнів була не лише дуже корисною, а  й надзвичайно цікавою та незабутньою. Діти повернулися в школу сповнені вражень та емоцій. Дякуємо заступнику начальника загону Ткаченку Євгенію Григоровичу  за організований захід та сподіваємось на подальшу співпрацю!

За інформацією С.Є. Фесун

Більше фото за посиланням

Переглядів: 449