Екскурсія до Пожежного інституту 3Б

Для учнів, Новини, Новини з класів

Учні 3-Б класу ходили на екскурсію до Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України. Курсанти провели цікаву та змістовну екскурсію навчальним закладом.

Дітей запросили відвідати оновлений Народний музей, їдальню та навчальну пожежно-рятувальну частину, а також побувати біля пам’ятника героям Чорнобиля.

Учні приміряли захисний одяг рятувальника, потримали в руках спеціальне обладнання, яке використовують фахівці служби порятунку та посиділи за кермом пожежного автомобіля, а найбільше їм сподобалось гасіння уявної пожежі зі справжнього пожежного шланга.

Для дітей на території НПРЧ представники кінологічного розрахунку зі своїми чотирилапими вихованцями продемонстрували різні вправи: пошук людини, вміння слухатися команд та інші.

Наприкінці екскурсії школярі та вчителі щиро подякували співробітникам: Вихристенку Віктору  Миколайовичу, Мельник Ірині Володимирівні, Томіленко Андрію Григоровичу – екскурсоводу музею, курсантам Станько Ярославу Ярославовичу та Конельській Аліні Андріївні за надану можливість ознайомитися та дізнатися багато цікавої інформації.

За матеріалами Шпетної Т.В.