Фестиваль “Вшануємо гідних”

Для учнів, Новини

З нагоди відзначення Міжнародного дня волонтерів та Дня Збройних сил України 5 грудня в СК «Будівельник» було проведено фестиваль «Вшануємо гідних!».

Під час якого відбулося нагородження найактивніших у волонтерстві учнів та педагогів, отримали свої почесні відзнаки воїни АТО серед яких випускник нашої школи Барановський Андрій Іванович, пройшла виставка «Клубу юних моряків», продемонстровано майстер-класи з військового багатоборства від КДЮСШ «Вулкан». Неймовірні враження учні школи отримали від перегляду театралізовано дійства під час якого було продемонстровано життя на Україні до початку антитерористичної операції та під час нього. Сподіваємося, що вже скоро наша Батьківщина стане цілісною і недоторканною, що рідні і близькі повернуться до своїх домівок і, що на нашій Батьківщині запанує МИР.