Фінішував шевченківський тиждень літературним ігролендом “Шлях до Тараса”

Для учнів, Новини, Шкільні новини, Школа батьківства

Цього року візначення роковин народження великого Кобзаря Тараса Шевченка у стінах нашої школи відбувалося досить активно та цікаво! Проведено ряд заходів, про які вже попередньо писали на сайті, створено кілька тематичних стендів, пересувних експозицій. Усією школою читали та вивчали цікаві факти з життя Шевченка на кожних дверях закладу…

А довершив загальну картину літературний ігроленд “Шлях до Тараса” за участі команд 5-7 класів. Педагогом-організатором, учителем української мови та літератури Т.Г. Середою було підготовлено ряд конкурсів і завдань, виконавши які команди заслужено отримали такі бажані бали і нагороди. 

Перш за все, кожна команда 5-7 класів у складі трьої осіб презентувала свій клас, підготувавши назву, девіз та емблему. Далі діти змагалися в конкурсах “Так-ні”, декламували вірші, розв’язували тематичні головоломки, ребуси… Яскравим фіналом стало змагання “Сміється, плаче, виграє…”

Кожна команда отримала заслужену нагороду у вигляді диплома за зайняте місце та в певних номінаціях. Так, дипломами за І місце нагороджено дві команди 7-А та 7-Б класів “Квіти душі Кобзаря” і “Шевченкова лілія”. Дві команди чесно отримали однакову кількість балів. Диплом за ІІ місце отримали “Малі Кобзарі” 6-Б класу. ІІІ місце посіла команда “Юні Кобзарі” 5-А класу. У двох різних номінаціях нагороджені   також і “Українці” 5-Б класу та “Вишиваночка” 6-А класу, які також розділили однакову кількість балів.

Дякуємо усім командам за активність, сміливість,. креативність! Діти – справжні молодці! Пишаємося вами!!!

За матеріалами Т.Г. Середи

Більше фото за посиланням у Фейсбуці

Переглядів: 274