Fulbright TEA

Для учнів, Новини, Скарбничка вчителя, Шкільні новини

Учитель нашої школи Щербатюк Леся Анатоліївна ввійшла до складу переможців програми Fulbright TEA та разом зі 140 учасниками з 65 країн Європи, Азії, Африки та Латинської Америки взяла участь у стажуванні в США в період з 13 вересня по 27 жовтня 2022 року.

Програма педагогічної майстерності була повністю профінансована урядом США. Леся Анатоліївна проходила стажування за напрямком «Медіаграмотність для освітян» в University of Wisconsin  Madison, а також мала нагоду пройти практичні заняття у Monona Grove High School, де дізналась про те, як працює американська шкільна система та провела уроки, зокрема урок-презентацію нашої країни для американських школярів.

Стажування в рамках Fulbright Teacher Exchange Program – безцінний досвід та чудова нагода не тільки покращити свої професійні навички, познайомитись із колегами та однодумцями з усього світу, обговорити та спланувати подальшу співпрацю у реалізації учнівських проєктів, а також унікальна можливість дізнатись більше про історію, культуру і традиції, спосіб життя американців. Назарі Леся Анатолівна планує заняття та воркшопи для своїх учнів та зацікавлених вчителів, щоб поділитись зернинами отриманого досвіду.