Голосуємо за громадський бюджет!

Для учнів, Новини, Новини звідусіль, Шкільні новини

image

ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА ЖИТЕЛІ МІСТА ЧЕРКАСИ!

Адміністрація школи просить Вас підтримати проекти, які передбачають покращення життя у нашому мікрорайоні для дітей, учнів, студентів та дорослих. Адже саме від громадськості залежить благоустрій нашого міста. Проекти, які наберуть найбільшу кількість голосів за підтримки міської влади реалізуються.

Проголосувати за проекти ви зможете лише з 01.11 по 14.11.2016 року.

Як проголосувати?

  • Взяти паспорт та ідентифікаційний номер і проголосувати у міськвиконкомі, каб.100 (вул. Б.Вишневецького,36), колишніх приміщеннях Соснівського  (бульв. Шевченка,117) та Придніпровського (бульв. Шевченка ,307) райвиконкомів.
  • У мережі Інтернет, не виходячи з дому. Для цього потрібно зайти на офіційний портал http://www.rada.cherkasy.ua/  міської ради в розділ “Громадський бюджет”, обрати проект і проголосувати через систему реєстрації. 

Проекти за які варто проголосувати значаться під № 33, № 49, № 42. Кожна особа може проголосувати не більше ніж за 4 проекти.

Проголосувати онлайн можна за посиланням – http://www.rada.cherkasy.ua/ua/text.php?s=34&s1=417 використовуючи банківську систему, яка є для вас зручною.

Сподіваємось на вашу допомогу у реалізації цих проектів, які допоможуть покращити благоустрій мікрорайону.

Переглянути проект № 33 “Парк спортивний”

Переглядів: 543