І знову у школі Черкаський академічний заслужений український народний хор

Новини, Шкільні новини

IMG_0008Створений у травні 1957 року, хор пройшов яскравий творчий шлях. З перших років свого існування він заявив про себе як самобутній, неповторний своїм особливим звучанням на живій і міцній народній основі пісенний колектив, що черпає своє натхнення з народних джерел, збагачує перлини співучого фольклору мистецтвом класики.

За роки існування хору його репертуар поповнився сотнями кращих ліричних, обрядових, побутових народних пісень, а також творами сучасних українських композиторів. Кожна пісня або вокально-хореографічна композиція розповідає про історію і культуру України. На сцені оживають старі картини: чумаки з ярмарку, хороводи хлопців та дівчат в ніч на Івана Купала та на зелені весняні свята – і глядачі поринають в атмосферу істинно народного життя.

Щороку, навесні, школа радо відкриває двері золотим голосам нашої Черкащини. Протягом години артисти дзвінкоголосо співають українські народні пісні, танцюють народні танці та показують невеликі мініатюри.

Цього року зал був переповненим на обох концертах. А ті, хто був на такому заході вперше, – отримав неймовірне задоволення.  Щирість своїх почуттів діти виражали  бурхливими оплесками.

Сподіваємось, що наступного року артисти Черкаського академічного заслуженого українського народного хору також порадують нас своїм виступом.

IMG_0016 IMG_0013

Переглядів: 603