Інавгурвція Президента школи відбулася!!!

Для учнів, Новини, Події, Шкільні новини, Школа батьківства

 Інавгурація Президента школи та представлення шкільного парламенту відбулися!!!

8 лютого з усіма почестями та зобов’язаннями офіційно новообраний Президент школи Анастасія Мусієнко (8-Б клас) склала присягу та привела за собою команду однодумців – новий склад шкільного парламенту!

Лінійка відбулася в актовій залі з усіми урочистостями та почестями: ведучі коротко нагадали про результати голосування та волевиявлення учнів і працівників школи, оголосили, хто претендував на пост Президента школи! Фанфарами та гучними оплесками зустріла зала нового очільника учнівської громади! Щоправда не червоною, однак теж урочистою доріжкою крокувала Анастасія до трибуни, аби скласти присягу президента…

Лінійку оголосили відкритою, проспівали гімн держави споглядаючи  навпроти прапори держави та школи… Президент виголосила присягу, тримаючи руку на Статуті школи, Конституції школи та Статуті учнівського самоврядування – основних документах закладу!

Вітальне слово виголосив директор школи Середа Ю.В. і вручив Анастасії офіційне посвідчення Президента школи! Також була підписана угода про співпрацю між диретором і президентом школи. Слово взяла Президент!…

На почесне місце також заапросили новий склад Учнівського парламенту, який тепер активно долучатиметься до спільної діяльності з “молодшим” очільником школи. Парламентарі з рук директора школи також отримали особисті посвідчення. Так, прем’єр-міністром Учнівського самоврядування обрано Кухоль Анну, ученицю  10-І класу! 

Старостат школи очолюватиме Афанасьєва Владислава, 10-І клас.

Новостворений кабінет міністрів включає 8 міністерств;

Міністр освіти та науки – Прокопенко Діана, учениця 10-І класу.

Міністр дисципліни та порядку –Барановська Поліна, 8-Б клас.

Міністр культури та дозвілля – Бабенко Валерія, 9-А клас.

Міністр охорони здоров’я, спорту і туризму – Пасічнюк Артем, 9-Б клас.

Міністр суспільно корисної роботи – Чаус Олена, 8-А клас.

Міністр зв’язків із громадськістю – Асмолова Анастасія, 10-І клас.

Міністр юстиції та права – Валах Анна, 10-І клас.

Міністр санітарно-господарської діяльності та праці –Малишко Єва, 9-А клас.

Крім того, діятимуть три координаційні центри:

Прес-центром керуватимуть Шувалова Євгенія та Шибанов Нікіта, 8-А клас.

Раду Справедливих очолюватимуть Тертишнік Ірина та Манько Ірина, 9-Б клас.

Трамплін-банк шкільних ініціатив вестиме за собою Юдіна Діана,    8-Б клас.

Отож, співаючи на завершення лінійки гімн України і тримаючи руку на серці, юні парламентарі вже почали планувати свою подальшу роботу! А ми сподіваємося, що все у них складеться якнайкраще!!! Бажаємо успішних звершень, творчих злетів, розуму і сил для здійснення запланованого!

Шановна наша шкільна родино! Усі ваші пропозиції та побажання раді вислухати новобрані президент і міністри та прийняти необхідні рішення! Лише за нашої активної участі і допомоги життя школи буде цікавим і різноманітним! Тож не будьте пасивними!

Дякуємо усім, хто взяв участь у цьому урочистому заході та сподіваємося на активну й свідому громадську позицію кожного!

                                                                                                                Більше фото на сторінці у Фейсбуці

Переглядів: 815