Історія рідного міста для 6Б

Для учнів, Новини, Новини з класів

Учні 6-Б класу беруть активну участь у міжнародних проектах, але, як виявилось, мало знають про історію рідного міста. Хто краще за всіх може розповісти про минувщину і сьогодення Черкас? Хто знає, що було на місці вашого теперішнього помешкання років 100 тому, і де знаходилась з початку заснування школа №7, і як формувавася спортивний рух, укладалися парки та чи ходив потяг вулицями Черкас?

Все це і багато ще цікавого і захопливого розповів нам Борис Юхно – журналіст, краєзнавець, автор понад 250 наукових і науково-публіцистичних праць. Мої побоювання чи сприймуть шестикласники таку інформацію виявились марними, діти уважно слухали, ставили цікаві запитання, розповідали про те, що вже знають самі. Приємним сюрпризом та чудовим подарунком для нас стала книга Бориса Борисовича “РетроГРАД”, в якій навіть знайшлося зображення колишньої будівлі школи №7!))) будемо читати та готуватися до наступної зустрічі, адже маємо ще багато-багато цікавих запитань!
Щиро вдячні Борису Борисовичу за його титанічний труд та значний внесок у майбутнє, адже той, хто не знає свого минулого – той не вартий майбутнього, а минувщину нашого міста для нас ретельно вивчає, систематизує та зберігає Пан Борис, здоров’я Вам, успіхів, натхнення!

За матеріалами Щербатюк Л.А.

Переглядів: 326