Із Днем знань вітає директор школи…

Новини, Події, Шкільні новини

IMG_5768Дорогі друзі! Шановна шкільна родино!

Вітаю! Вітаю! Вітаю! Із Днем знань! З початком нового навчального року!

Бажаю усім Божого благословення на мир, на добро, на успіх і удачу!

Особливі вітання шлю першачкам, бо для них сьогодні розпочнеться вперше перший урок у стінах нашої школи! Сподіваюся, що вони протягом 11, а може й 12 років здобуватимуть міцні знання у стінах рідної сьомої!!!

Визначна подія і для майбутніх випусників 11 класів! Для них сьогодні востаннє лунає першовересневий дзвінок! Зважаючи на те, що  по закінченню навчального року їх чекає серйозне випробування складанням іспитів і закінченням школи, продовженням подальшого навчання, раджу з перших днів “гризти граніт науки”, щоби в подальшому мати гарний результат.

Дякую вам, шановні батьки, діти, вчителі, технічні працівники, за якісну підготовку школи, покращення матеріально-технічної бази нашого навчального закладу до початку роботи в новому навчальному році. Прошу зберегти і примножити надбане. Дякую за створення безпечних умов для навчання дітей.

Слава Героям, які відстоювали і відстоюють незалежність і свободу нашої держави! Слава величному українському народові! Слава Україні!!!

Директор школи Юрій Середа