Кольоровий 6-А клас…

Для учнів, Новини, Новини з класів, Події, Шкільні новини, Школа батьківства

Кольровий тиждень у 6-А класі радував барвами і гарним передканікулярним настроєм!

Тож у ВІВТОРОК ми зустрічали пробудження весни зеленим кольором, а разом із тим святкували День кольорових олівців, якими полюбляємо малювати щодня! Підсумовуємо: наше класне життя таки кольорове, а зелений дає нам свіжість, надію, радість, щастя, розвиток…

А у СЕРЕДУ,  немов промінчики сонця, раділи весні, добирали слова-асоціації до жовтого кольору, дізнавалися про різноманітні цікаві факти, пов’язані з цим забарвленням і вже собі запам’ятали, що жовтий – колір перемог і достатку. А ще, складаючи іспити чи йдучи на важливу співбесіду, варто одягати одяг цього кольору. Тоді точно пощастить і мозок працюватиме з віддачею!

ЧЕТВЕР нас зустрів прохолодніше, оскільки колір для був синій, та й погода так собі… Ми знову асоціювали, дізнавалися, як колір упливає на організм людини, настрій і характер. Дівчатка наввипередки змінювали наряди і аксесуари, хлопці галантно робили компліменти! А ще – вітали іменинника і захопилися кольоротерапією, фотографувалися з синіми кульками! А висновок наш такий: колір хоч і холодний, однак дарує повітря, легкість і спокій, а ще стимулює мислення! Синій – найпопулярніший колір у світі! І останнє: боїтеся літати? Дивіться із захопленням на стюардес, колір одягу яких зазвичай синій! І буде вам щастя!

П’ЯТНИЦЯ… Ця довгождана п’ятниця! Неодмінно вона мала бути червоною! Тому й адреналіну в нашому класі побільшало))) Уже традиційно ми добирали асоціації, знайомилися з особливостями кольору, вивчали вплив червоного на здоров’я людини, релаксували, знаходили цікаві факти і ділимося з вами топ-3: 1) червоний колір людина бачить першим від народження; 2) за фен-шуєм, червоний відповідає за гроші та виживання; 3) вважається окрасою лідерів.

І ще! Цього дня ми неодмінно віртуально привітали нашу улюблену поетесу, жінку-легенду Ліну Василівну Костенко з днем народження! Вивчили абетку Ліни Костенко, запам’ятали багато цікавих фактів про поетесу і її творчість і вже готові до вивчення літературного скарбу Ліни Костенко у 7 класі! От так!

А ще кінець тижня дарує нам усім Міжнародний день щастя (20 березня). Тому окрилені та щасливі ми створили «Дерево щасливого 6-А класу», прикрасили класні двері цікавими висловами й світлинами нас, неодмінно щасливих,  пофотографувалися, отримали подяку за перший самостійно створений відеоролик про шкільне життя, з’їли смачнющі червоні цукерки і з повними портфелями щастя і гарного настрою (і трішки зошитів та книжок) розбрелися мокрими вулицями до теплих домівок… КАНІКУЛИ!!!!

КОЛЬОРОВИЙ ТИЖДЕНЬ У 6-А КЛАСІ УДАВСЯ НА СЛАВУ!!!

Більше фото за посиланням у шкільній групі

Емоційними враженнями ділилася Т.Г. Середа

Переглядів: 329