Конкурс Шевченка відбувся!

Для учнів, Новини, Шкільні новини

18 жовтня стартував ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Серед учнів 5-10 класів було проведено інформативні хвилинки, виховні години, які сприяли залученню дітей до участі у конкурсі. Адже він сприяє піднесенню престижу української мови і літератури, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю: вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.

18 жовтня  відбувся шкільний етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.  У ньому взяли участь 24 учнів. Безумовно, хотілося б більше мати переможців, над чим будемо працювати.

27 жовтня 2018 року переможці І (шкільного) етапу будуть представляти школу на ІІ (міському) етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсуимучнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Бажаємо їм успіхів та тримаємо за вас кулачки!!!

Наші переможці

1. Леньо Лілія– 5-Б клас
  2. Пустовіт Анна – 5-А клас
  3. Гуріна Софія – 5-Б клас