18 жовтня стартував ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Серед учнів 5-10 класів було проведено інформативні хвилинки, виховні години, які сприяли залученню дітей до участі у конкурсі. Адже він сприяє піднесенню престижу української мови і літератури, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю: вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.
18 жовтня відбувся шкільний етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У ньому взяли участь 24 учнів. Безумовно, хотілося б більше мати переможців, над чим будемо працювати.
27 жовтня 2018 року переможці І (шкільного) етапу будуть представляти школу на ІІ (міському) етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсуимучнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Бажаємо їм успіхів та тримаємо за вас кулачки!!!
Наші переможці
5 клас
- Леньо Лілія– 5-Б клас
- Пустовіт Анна – 5-А клас
- Гуріна Софія – 5-Б клас
6 клас
- Намофілов Владислав – 6-Б клас
- Боровкова Софія – 6-Б клас
- Домаш Тетяна – 6-А клас
7 клас
- Бакунов Максим – 7-А клас
- Волощук Юлія – 7-Б клас
- Щербатюк Назар – 7-Б клас
8 клас
- Дубина Євгенія– 8-М клас
- Скібіцька Дарина – 8-М клас
- Камінська Ангеліна – 8-Б клас
9 клас
- Шувалова Євгенія – 9-А клас
- Крамар Дарина – 9-А клас
- Мусієнко Анастасія – 9-Б клас
10 клас
- –
- –
- Чевіров Нікіта – 10-Б клас