Козацький стан 2020

Для учнів, Новини, Шкільні новини

З 17 по 20 вересня 2020 року на території табору “Дахнівська Січ” пройшов Військово-патріотичний збір “Козацький стан” – це вишкіл молодих джур за програмою Всеукраїнської військово-патріотичної гри “Сокіл”- “Джура”.

Цього року наша школа вдруге бере участь у даному заході. Школу представляли учні 9 класів Пятіна Дарина та Максимець Максим. Молоді джури пройшли вишколи з таких етапів гри: впоряд, рятівник, тактична медицина, саперна підготовка, метання гранати, відун, спортивно-туриська смуга перешкод, таборування, нічна тривога алярм, добре діло. Усі свої знання та вміння вони будуть демонструвати під час занять у шкільному гуртку та підготовці до весняного збору 2021.

За період таборування Дарина та Максим отримали отримали нові зання, безліч позитивних емоцій, набули навичок поводження та виживання в екстримальних ситуаціях, жили в умовах військової дисципліни. Після завершення усіх видів підготовки вони продемонстрували вміння, які набули протягом 4 днів таборування і були прийняті до лав Українського Козацтва та отримали реєстрові грамоти. Оскільки учні школи брали участь у вишколі вдруге, то на День Українського Козацтва вони отримають козацькі звання. Дякуємо нашим джурам за витримку, а керівникам, які проводили навчання щира подяка за їх роботу.

Фотозвіт

Переглядів: 259