Креативною педрадою розпочали другий семестр…

Новини, Скарбничка вчителя, Шкільні новини

3 січня відбулася педрада, на якій всі вчителі, крім обговорення питань освітнього процесу, взяли участь у тренінгу «Навчання у складні часи з обмеженими ресурсами».

Тренінг проходив у форматі «Світове кафе», тож всі без винятку активно ділилися досвідом, навиками, улюбленими прийомами та методами навчання, які використовуємо на різних етапах уроку: мотиваційний етап, операційно-пізнавальний, корекційно-оцінювальний. Основні напрямки й види роботи над розвитком компетентностей учнів, способи залучення учнів до систематичної пошуково-дослідницької діяльності, способи перевірки ЗУМ на різних рівнях засвоєння навчального матеріалу. Цікавим було обговорення культури академічної доброчесності, де з’ясовували проблеми й виклики сьогодення.
   Щербатюк Леся Анатоліївна, вчитель англійської мови, поділилася досвідом із питання «Медіаграмотність: як читати новини, розрізняти правду і поширювати інформацію у соцмережах». У підготовці до тренінгу Леся Анатоліївна використала знання і досвід, здобутий під час участі у програмі Media literacy Fulbright cohort fall 2022( University of Wisconsin-Madison). «Teambuilding», «Павутинка», «Вежа» – стали ефектними елементами тренінгу, які вона підготувала для колег.

ФОТОЗВІТ ТУТ

Переглядів: 42