Літературні роздуми про доросле на уроці 8-Ф класу

Для учнів, Новини, Новини з класів, Скарбничка вчителя, Шкільні новини

Так вдало припало, що 3 жовтня на уроці вивчення літератури рідного краю учні 8-Ф класу мали чудову можливість поспілкуватися з відомою черкаською поетесою, активною громадською й літературною діячкою, членкинею Черкаської обласної організації Спілки письменників України Катериною ВЕРБІВСЬКОЮ.

Як і зазвичай, тем для спілкування вдосталь. Зокрема говорили про Черкаську обласну спілку письменників, згадували її активних митців, говорили про роль і місце книги в сучасному житті. Однак основний акцент припав на новостворену збірку патріотичних поезій “Весна озброєна”. Тема, яка не може не зачіпати… Тема, яка актуальна не лише для дорослих… Мали можливість слухати поезії авторів цієї збірки, в тому числі свої поезії читала й Катерина Іванівна.

Після зустрічі поставили трикрапку, оскільки дискутувати й обговорювати можна й треба багато. Тож сподіваємося на ще одну теплу зустріч найближчим часом!

Дякуємо Катерині Іванівні за душевну розмову і принагідно вітаємо з прийдешнім ювілеєм! Миру, творчого натхнення та радості від життя Вам!

Новиною ділилася Тетяна Середа, вчитель української літератури 8-Ф класу

Переглядів: 71