Майстер-клас від 7-А

Для учнів, Новини, Новини з класів, Шкільні новини

До школи знову завітала майстриня Танцюра Яна, де дітям 7А класу був показаний майстер-клас з виготовлення кількох виробів: екосумки, кото подушки та кіт Саймон з різних матеріалів.


Останнім часом дуже популярними стали корисні еко-сумки. Вони замінюють шкідливі пакети, а тому набагато кращі за них. Такі сумочки за бажанням можна використовувати довгий час. Вони досить надійні та легко прасуються. Їх впевнено можна назвати найзручнішими та функціональними. Сумки здатні витримувати велику вагу.
Оригінальну іграшку сьогодні знайти складно. Діти стали напрочуд вибагливими, а дорослим хочеться чогось цікавого та креативного. Та Яна знайшла такий варіант, який задовольнив запит найвибагливіших. Це персонаж із відомого мультфільму “Simon’s Cat” (Кіт Саймона).
Багато діток вирішили робити декоративну подушку з котами, яка чудово доповнить інтер’єр, зробить кімнату затишною і сучасною. Цей виріб буде відмінно виглядати на дивані, кріслі, на широкому підвіконні. Головне, правильно підібрати колірну гамму і намалювати мордочку тварини, щоб вона була милою, кумедною, позитивною. Мініатюрна подушка з котиком – чудова прикраса для кімнати.
Дякуємо Яні за творчість та креативний підхід. До нової зустрічі!

Враженнями ділилась Токова В.В.

Більше фото у ФБ

Переглядів: 222