Майстер-клас “Черкаські мавпи”

Для учнів, Новини, Шкільні новини

img_0519Цього тижня для учнів нашої школи гравці баскетбольної команди «Черкаські мавпи» проводили майстер клас з даної гри. У спортивній залі школи зібрали майже 60 дітей, які показували свої вміння та опановували нові навички у цій дивовижній грі.

Діти провели розминку, а потім разом із гравцями «Черкаські мавпи» змагалися у естафетних поєдинках дівчата і хлопці, наприкінці тренування наймолодші отримали солодкі подарунки та мали змогу зробити спільне фото. Приємно було спостерігати за нашою баскетбольною командою дівчат, які справно справлялися з усіма поставленими завданнями, до речі з 12 грудня дівчата їдуть захищати честь школи на міських змаганнях з баскетболу, тож бажаємо лише одне ПЕРЕМОГИ!!! Ми за вас вболіваємо!