“MediaGym: прокачай свої навички з медіаграмотності”

Для учнів, Новини, Скарбничка вчителя, Шкільні новини

Днями євроклубівці нашої школи презентували на радіо свій майбутній проєкт “MediaGym: прокачай свої навички з медіаграмотності”.

Мета проєкту: підвищення рівня медіаграмотності євроклубівців та учнів школи. Російська інформаційна агресія – одна з головних загроз, яким повинна протистояти медійна грамотність і критичне мислення українців. Після 24 лютого 2022 ні в кого не залишилось сумнівів, що в інформаційному просторі розгортається один із вимірів війни, в якій росія намагається знищити Україну. Сучасна молодь проводить багато часу у медіа просторі, «споживаючи» різноманітні медіа продукти, проєкт допоможе підліткам та молоді навчитись, грамотно зорієнтуватися в інформації довкола та розпізнавати дезінформацію та пропаганду, уникнути різних форм маніпуляцій.
Медіаграмотність – частина захисних механізмів українського суспільства!

Інформацію про проєкт надала Леся ЩЕРБАТЮК