Методичний міст з адміністрацією та педагогічними працівниками Черкаського автодорожнього ліцею був присвячений темі: “Організація та проведення державної підсумкової атестації у формі ЗНО” .
Метою зустрічі було вивчення досвіду роботи педагогічних працівників щодо проведення ДПА у формі ЗНО. Вчителі нашої школи ( Черкащенко Н.Г., Штепа І.Д., Євтушевська Т.А.) ділилися досвідом з організації підготовки учнів до ДПА у формі ЗНО, специфіку проведення ЗНО для учнів та випускників шкіл, та перевірку учнівських робіт. Також під час методичного мосту було опрацьовано нормативні документи щодо проведення ДПА у формі ЗНО.