Ми пам’ятаємо…..

Для учнів, Новини, Шкільні новини

img_0289Протягом вересня в школі відбувалися заходи зі вшанування пам’яті жертв фашизму та з нагоди 75 річниці трагедії Бабиного Яру.  В рамках цих заходів було організовано екскурсії до шкільного музею. Знайомство учнів з важкими днями, які пережили мешканці нашого міста в період окупації нациськими військами, було досить пізнавальним.

Героїчною боротьбою українського народу проти окупантів, новим нациським порядком, запровадженим на окупованих територіях дітей вражали екскурсоводи. Було організовано перегляд документального фільму «Освенцем – фабрика смерті нацистів». Обговорення фільму: Загроза фашизму ХХІ століття. Проводено тематичні класні години до Дня партизанської слави: “Увага до особливостей руху Опору в Україні”, “Характеристика національного руху”. Учні відвідали виставку «Українська Друга світова», розміщену у Черкаському обласному краєзнавчому музеї. Також у фойє школи було розміщено рухому експозицію, приурочену роковинам Бабиного Яру.

За матеріалами Прядко М.А.