Ми святкуємо

Новини, Шкільні новини

23-24 серпня наша країна відзначала два свята день Державного прапора та день Незалежності України.

Вчителі та працівники школи також долучилися до урочистостей. Вчителі школи брали участь у міських святкуваннях, які проходили на Соборній площі міста, у школі було замінено прапор на новий. 24 серпня школа брала участь у міських заходах, у виставці квіткових композицій за що отримала диплом від міського голови за участь у даному заході. Дякуємо вчителю обслуговуючої праці Байдак Тетяні Володимирівні , вчителю технічної праці Левченку Олександру Івановичу та педагогу-організатору школи Стукало Наталії Анатоліївні за виготовлення даної композиції. Дана композиція залишатиметься у школі та буде використана під час проведення різного роду заходів патріотичного спрямування.