“Модель ООН”: день перший!

Для учнів, Міські новини, Наші досягнення, Новини, Події, Скарбничка вчителя, Шкільні новини, Школа батьківства

Днями в Черкасах стартувала освітня ситуаційна рольова гра «Модель ООН. Черкаси-2024».

Вже традиційно активне учнівство навчається основних принципів дипломатії, пробує себе в ролі політичних арбітрів і бере участь в обговоренні поточних питань  порядку денного ООН.

Цьогорічна тема дипломатичних обговорень звучала так: «Уплив міжнародних конфліктів на розвиток держави».

За інформацією зі сторінки департаменту освіти та гуманітарної політики, на першому етапі гри 254 учнів із усіх закладів загальної середньої освіти міста виступили в ролі дипломатів, відтворюючи роботу Організації з дотриманням реальних правил процедури.

На захід завітали заступниця міського голови Анастасія Чубіна і директор департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов.

Нашу школу на заході представила потужна делегація, яка впродовж місяця активно готувалася до обговорень, виголошення промов, резолюцій, дебатів тощо.

Тож на високому рівні школу представляли:

Зав’ялова Поліна, 11-Ф клас – пресцентр;

Гуріна Софія, 10-Г клас – комітет “Економічна та Соціальна Ради”;

Данілік Софія, 10-Г клас – комітет “Права людини”;

Вискварка Олександр, 10-Г клас – комітет “Рада безпеки”;

Еспозіто Анна, 9-Ф клас – комітет “Спеціальні політичні питання”

Потапенко Назар, 9-Ф клас – комітет “ЮНЕП”;

Квітка Вікторія, 8-А клас – комітет “ЮНЕСКО”.

Делегатам у цілому вдалося презентувати свої доповіді та відповісти на запитання голів і учасників комітетів. На досить високому рівні свою вступну вітальну промову англійською мовою представила Анна Еспозіто. Зазначимо, що цьогоріч наша школа презентувала країну Сакартвело. Команда лишилася задоволена своїми досягненнями й набутими знаннями та вміннями! А Поліна Зав’ялова стала кращою учасницею комітету пресцентру!

Тож дякуємо дітям за активну громадянську позицію та достойний рівень підготовки! Ви – наша гордість!

Принагідно дякуємо й команді педагогів, які готували дітей: Тетяні Середі (керівниці команди), Наталії Стукало, Інні Штепі та Світлані Фесун! Разом удається все!

ФОТОМИТТЄВОСТІ ДНЯ