А щоб уроки української мови були цікавішими і сучаснішими, ми не лише вчимо правила і пишемо тексти, а й трішки креативимо!
Так, цього разу на уроці мовленнєвого розвитку поєднували мовні навички з творчими – створювати мовну карту. На ній кожна і кожен із учнів 8-Ф класу зображали те, що найближче серцю сьогодні: українські кордони, рідне місто, червону калину чи вишиванку, прапор і герб України, сміливого захисника чи погоже сонечко. Але у всіх точно були червоні сердечка як символи любові, патріотизму й незламної віри у своє, рідне, українське! І патріотичні гасла чи мрії!
Тож Україна точно переможе! Бо її майбутнє – наші з вами діти – також наближають цю щасливу мить своїм старанним навчанням і чітким розумінням того, хто таки в домі господар! Слава Україні!
Здобутками ділилася вчитель укр.мови 8-Ф класу Тетяна Середа