Роботи учнів 11-Ф класу Щербатюка Назара та Іванової Марини експонуються на доброчинній виставці “Моя квітуча земля – Україна” у краєзнавчому музеї.
Виставка є доступною для огляду в Черкасах з 3 травня протягом місяця, потім продовжить дію у Варшаві та завершиться аукціоном на підтримку дитячих будинків сімейного типу та виробництва БПЛА. Робота Назара «Вогонь запеклих не пече» про нескорену фортецю Бахмут, Марини «Україна понад усе» – про стійкість, мужність, любов до Батьківщини українського народу.
Новиною поділилась Леся Щербатюк