Наш “Ятаган” їде на змагання у Дахнівську Січ!!!

Для учнів, Міські новини, Новини, Шкільні новини, Школа батьківства

25 квітня на базі Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 рій “Ятаган” нашої школи взяв участь у І міському етапі військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

До програми міського етапу гри цього рівня входили змагання з таких видів: конкурс «Відун» (питання з історії України, збройних сил та історії козацтва, сучасний етап розвитку країни), конкурс «Рятівник» з надання долікарської першої допомоги (теоретична та практична частини), стрільба з пневматичної гвинтівки,  виконання маршової пісні, ройова підготовка «Впоряд», а також оцінювалися командна атрибутика та звіти про проведену роботу рою «Добре діло».

Джури відмінно подолали етап «Рятівник», набравши максимальну кількість балів і отримавши досить схвальну оцінку членів журі на цьому етапі змагань. У цьому дітям допомогли заняття з тактичної медичної допомоги, курс яких нещодавно пройшли джурівці на базі ЗОШ №2 та СШ №28. У «Впоряді», за підсумками І етапу змагань, “Ятаган” теж був одним із найкращих завдяки вдалому виконанню та підготовці творчого завдання.

Тож за колегіальним рішенням журі наша команда успішно подолала І етап змагань і вже активно розпочала підготовку до участі у ІІ турі гри, що відбудеться 18-19 травня на території козацького табору «Дахнівська Січ». Роботи попереду ще досить багато,  однак ентузіазм і запал дітей надихають керівників команди на успішне продовження змагань! Успіхів і перемог нашим джурівцям у наступному етапі конкурсу!!!! Ми у вас віримо!!!

Склад команди: Кухоль Анна (ройова), Асмолова Анастасія, Валах Анна, Бабенко Валерія, Малишко Єва, Богомаз Богдан, Цяпкало Максим, Антонович Максим (запасний).

Команду готували до конкурсу: Волков К.А., Середа Т.Г., Кумечко Л.П., Штепа І.Д., Стукало Н.А.

Більше фото зі змагань за посиланням у Фейсбуці