Повідомляємо, що відповідно до наказу по школі від 24.01.2020р., погодженого з департаментом освіти та гуманітарної політики, з 27.01.2020 до 29.01.2020 року (включно) призупиняється освітній процес для учнів 1А, 2В та 5Б класів. На навчання приступаємо 30 січня 2020 року.
В свою чергу, нагадуємо батькам та особам, які їх замінюють, про безпеку перебування дітей вдома під час призупинення освітнього процесу. Дітям – про дитримання правил поведінки вдома та на вулиці, про заборону перебування на водних об’єктах міста, про заборону користування вибухонебезпечними речовинами та про збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих.
З повагою адміністрація закладу