Ура! Ми ідемо до школи!!!
З 31 січня 2022 року освітній процес у школі буде проходити у звичайному режимі!
З 31 січня 2022 року освітній процес у школі буде проходити у звичайному режимі!
У звꞌязку із ситуацією, що склалася, з 17 січня 2022 року та до наступних рекомендацій ми організовуємо освітній процес із застосуванням технологій дистанційного навчання для учнів 1-11 класів на платформі Google Workspace.
Весело та святково пройшов день у школі.
У Всесвітній день ДЯКУЮ учні 7-А класу на класній годині з’ясували, звідки прийшло до нас це свято, які вже традиції воно має.
11 січня світ відзначає Міжнародний день ДЯКУЮ!