Новий “ОРИГІНАЛ” побачив світ!

Новини, Шкільні новини

 

serpen-veresen-2016Дорогі наші читачі!!!

Ось і почався новий 2016-2017 навчальний рік, сповнений нових звершень і перемог, сподівань і перспектив! Ще мимоволі повертаємося в літо з його веселощами і нічогонеробінням, а вже впевнено крокуємо осінніми алеями, шурхочучи різнокольоровим листям! Отже, осінь настала!!!

Тож згадуючи ще недавні серпневі свята і прогулянки, все ще наполегливо адаптуючись до навчального процесу, ми підсумовуємо перші надбання і досягнення цієї осені! Віримо, що вона буде щедрою на перемоги: і загальнодержавні, і наші, шкільні!

А ми, кореспонденти шкільної газети «ОРИГІНАЛ», поволі набираючи трудових обертів, шукаємо нових «колег по цеху» і запрошуємо творчу і креативну шкільну молодь до активної співпраці!

Також нанизуємо намисто привітань усім серпнево-вересневим іменинникам (все ж таки, краще пізніше, ніж ніколи!), «Говоримо українською», англійською… Знайомимо всіх, хто ще не знає, зі «Школою майбутнього першокласника», повторюємо правила безпечного життя, літературно розвиваємося… Словом, включаємося в активне життя школи! З Богом!!!

ЧИТАТИ ГАЗЕТУ ТУТ!!!

Переглядів: 459