Новини від 5-Б

Для учнів, Новини, Новини з класів, Скарбничка вчителя, Шкільні новини

День Героїв — щорічне свято в Україні на честь українських вояків — борців за волю України.

Українські Герої — це українці, які жили в різні епохи й захищали рідну землю. Вони ставали до лав руських дружин великого князя Святослава і короля Данила, козацьких полків Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Івана Виговського, Української Галицької Армії Мирона Тарнавського, Січових стрільців Дмитра Вітовського, а також Армії Української Народної Республіки Симона Петлюри, Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця і Степана Бандери, Української Повстанської Армії. Сьогодні ж це свято всіх захисників України від всякого зла, біди, ворогів…
Діти 5-Б класу побували в музеї Інституту пожежної безпеки…У цьому музейному куточку ніби завмираєш у часі…ніби повертаєшся в ті страшні роки трагедії..Всі експонати дихають тією трагедією і дозволяють відчути ту атмосферу героїзму простих звичайних рідних українців.
Ми щиро вдячні працівникам Інституту пожежної безпеки за теплу зустріч, приємні слова, цікаву екскурсію.
А також діти завітали на квест до нашої мудрої та доброї Людмили Оксентіївни в шкільну бібліотеку, щоб перевірити знання та дізнатися нове про героїв України!

Новинами поділилась Ніна Черкащенко

Фото тут