Новорічний настрій 2020

Для учнів, Новини, Шкільні новини

Ось і завітала нарешті до нас справжня зима. З морозами та хурделицями. І саме у цей зимовий морозний вечір хочемо нагадати Вам про головну зимову подію нашої школи «Новорічний настрій», який ви створювали разом з батьками та вчителями.

Від свята Миколая аж до Водохреща кожен учасник освітнього процесу мав змогу милуватися новорічним прикрашаннями класних кімнат. Після Новорічних свят члени шкільного парламенту та діти-активісти перевірили та оцінили «Новорічний настій» школи. До складу оглядової комісії входили учні 7-10 класів: Барановська Поліна 10А, Кодь Марія 9М, Немчинова Діана 8А, Зав’ялова Поліна 7А, педагог-організатор школи Середа Т.Г., фотозвіт від педагога-організатора школи Стукало Н.А. Оцінювання проходило за трьома критеріями: загальне святкове оформлення класної кімнати, тематичність оформлення та дизайн, тематичність оформлення та дизайн дверей. Максимальна оцінка за кожним критерієм 5 балів. За підсумками огляду було визначено по 3 переможці серед учнів 1-4 та 5-11 класів.

1-4 класи ІІІ місце 1-Б клас, ІІ місце – 2В клас, І місце 4-А клас. Слід відмітити найкраще оформлення дверей 2-В клас та 4А клас.

5-11 класи ІІІ місце 5б клас, ІІ місце 9М клас та І місце 5а клас.  Найкраще оформлення дверей: 5а, 6а, 7а, 7б, 8ф класи. Дякуємо усім класам, які відповідально поставились до підготовки новорічних свят та допомогли створити новорічний настрій не лише для себе, а й для відвідувачів.

фотозвіт

Переглядів: 370