Обираємо Президента школи!

Для учнів, Новини, Події, Скарбничка вчителя, Шкільні новини, Школа батьківства

Ну що, Черкаська ЗОШ №7? Ти вже маєш новообраного Президента школи!!!

Вчора рівно о 20 годині форма для голосування була закрита. Однак про остаточні результати ми дізнаємося лише після того, як перевіримо їх достовірність. Така форма голосування цього року використовується вперше, тож маємо витримати всі технічні нюанси.

Отож сьогодні о 10:00 на сайті школи буде оприлюднено протокол голосування учнів і вчителів школи та названо переможця!

Та шлях до цього моменту був досить тривалим,  і, можливо, не всі про нього знають. Тож сьогодні саме час підсумувати останні кілька тижнів…

Стати кандидатом на пост Президента школи можуть учень чи учениця нашого закладу, які досягли чотирнадцятиріччя, непогано навчаються та є активними учасниками шкільного життя. Цього року виявили таке бажання дві чарівні й розумні школярки: учениця 9-А класу Зав’ялова Поліна та учениця 10-Ф класу Пятіна Дарина. Зазначимо, що обидві кандидатури є достойними цього найвищого учнівського статусу.

Тож дівчата спочатку зібрати по 100 підписів на свою підтримку і лише після цього були зареєстровані офіційно кандидатами на пост Президента школи. Далі тривала так звана «виборча гонка», але у нас вона була досить виваженою та розміреною. Дівчата сформували свої команди підтримки, підготували та оприлюднили автобіографії та передвиборчі програми, працювали з потенційними виборцями та роз’яснювали свої плани на майбутнє. Кульмінаційним моментом усієї цієї історії були дебати. Цього року більшість передвиборчих етапів довелося вперше організовувати в нових для нас умовах – дистанційно. Дебати також відбувалися онлайн через освітню платформу, якою користується наша школа – Workspace Education. Тож, дебатуючи в прямому етері, дівчата ще раз представили себе та свої команди, попросили підтримки виборців і пообіцяли плідно працювати, незалежно від результатів голосування. Також був блок «питання-відповідь», під час якого почергово претендентки на пост Президента школи відповідали на заздалегідь підготовлені питання, які ставили одна одній. Активна аудиторія виборців такою долучилася до обговорення. Тож в цілому наше дебатування тривало більше години!

Ну і фінальним акордом усього процесу стали власне самі вибори – день 18 листопада. У заздалегідь підготовленій формі-бюлетені учні 7-11 класів та педагогічні працівники з 8.00 до 20.00 мали змогу проголосувати і нарешті поставити крапку в виборчих перегонах…

Таким був цьогорічний процес народження новообраного Президента Черкаської ЗОШ №7, який обійматиме свою посаду 2 роки. Доволі довгим, однак чесним, виваженим, з повагою один до одного! А це найважливіше! Тож із нетерпінням чекаємо моменту оголошення результатів голосування і щиро дякуємо усім тим, хто проявив свою активну громадянську позицію й вільне волевиявлення.

Переглядів: 294