Обласна олімпіада з трудового навчання пройшла вдало

Новини, Шкільні новини

DSC_0077

08 лютого 2017 року  відбувся  ІІІ етап (обласний) Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання та обслуговуючої праці, яка традиційно проходить на базі нашого навчального закладу. 

Учасники олімпіади та їх викладачі прибували до нашої школи та реєструвалися у  актовій залі, де після всіх офіційних процедур їх привітали методист Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Кондратюк Сергій Юрійович, завідуюча відділу дистанційного навчання в післядипломній освіті Лєснікова Юлія Василівна.  З напутніми словами виступила ___________.

Перед учасниками олімпіади  також виступив директор школи Середа Юрій Васильович. Він розповів про організаційні питання, наголосив усім учасника олімпіади про дотримання правил техніки безпеки та побажав усім достойно представити свої навчальні заклади на олімпіаді.

Перед актовою залою було організовано виставку робіт, поробки на яку привезли конкурсанти, представляючи свої райони та навчальні заклади.

Теоретичний тур олімпіади розпочався за регламентом. По його закінченню учасники розпочали практичний тур. О 12.30 олімпійці мали можливість смачно пообідати в приміщенні їдальні та продовжити свою роботу.

Олімпіада пройшла на досить високому рівні, всі учасники покинули стіни нашої школи в гарному настрої. Викладачі подякували за гарну організацію. 

Тож сподіваємося, що наступного року наша школа буде приймати ще більшу кількість талановитих та наполегливих дітей. Тож до нових зустрічей! Успіхів та натхнення усім учасника олімпіади, а керівникам гарних, творчих і наполегливих учнів.

Більше фото у фотоальбомі на шкільному сайті

та у групі вконтакті

Переглядів: 695