Обласна олімпіада з трудового навчання!

Новини, Шкільні новини

DSC_0013

01 лютого 2016 року  відбувся  ІІІ етап (обласний) Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання та обслуговуючої праці, яка традиційно проходить на базі нашого навчального закладу. 

Учасники олімпіади та їх викладачі почали прибувати до нашої школи з 7.30 ранку. Для організованого початку роботи усіх учасників було запрошено до актової зали школи, там їх привітали методист Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Кондратюк Сергій Юрійович, завідуюча відділу дистанційного навчання в післядипломній освіті Лєснікова Юлія Василівна, провідний спеціаліст відділу спеціальної і позашкільної освіти Департаменту освіти і науки Черкаської ОДА Кононенко Світлана Василівна. З напутніми словами виступила ректор КНЗ «ЧОІПОПП Черкаської обласної ради» Чепурна Наталія Миколаївна. 

Перед учасниками олімпіади  виступив директор школи Середа Юрій Васильович. Він розповів про організаційні питання та побажав усім достойно представити свої навчальні заклади на олімпіаді.

Перед актовою залою було організовано виставку робіт, роботи на яку привезли конкурсанти, представляючи свої райони та навчальні заклади.

Теоретичний тур олімпіади розпочався за регламентом. По його закінченню учасники розпочали практичний тур. О 12.20 олімпійці мали можливість смачно пообідати в приміщенні їдальні та продовжити свою роботу.

Олімпіада пройшла на досить високому рівні, всі учасники покинули стіни нашої школи в гарному настрої. Викладачі подякували за гарну організацію. 

Тож сподіваємося, що наступного року наша школа буде приймати ще більшу кількість талановитих та наполегливих дітей. Тож до нових зустрічей! Успіхів та натхнення усім учасника олімпіади, а керівникам гарних, творчих і наполегливих учнів.

Більше фото у фотоальбомі на шкільному сайті та у групі вконтакті

Переглядів: 832