Олімпійський тиждень у школі

Для учнів, Новини, Шкільні новини

На виконання доручень Кабінету Міністрів України, Черкаського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту, з метою активізації фізкультурно-масової роботи в Черкаській загальноосвітній школі №7 було організовано і проведено з дотриманням усіх протиепідемічних заходів ряд спортивних подій у рамках Олімпійського тижня. Змагання відбулися в період з 7 по 11 вересня. Змаганнями були охоплені учні 2-11 класів.

Під час олімпійського тижня проводилися змагання з бігу та стрибків із місця (протягом тижня). Відбувся єдиний Олімпійський урок для усіх учнів школи.

Учні 6 класів були учасниками шашкових батлів та вікторини «Олімпійські чемпіони України» на майданчику, «Знавець історії Олімпійських ігор»-7 класи. Дівчата 10-11 класів розгадували кросворди «Стародавні Олімпійські ігри». Оформлено виставку плакатів «Олімпійське сузір’я України». Протягом тижня були проведені спортивні ігри на свіжому повітрі.

Не відставали від старшокласників і молодші школярі. Весело і з завзяттям вони були учасниками ранкової руханки. Протягом тижня провели змагання «Веселі естафети».

Усі змагання було проведено з метою виховання учнів на гуманних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

Бажаємо всім  відчувати себе олімпійцями щодня! І будьмо усі здорові!!!

Більше фото ТУТ

Інформація від Гончаренко С.М.

Переглядів: 637