Олімпійський тиждень-2018 у школі

Для учнів, Новини, Шкільні новини, Школа батьківства

Цьогоріч Олімпійський тиждень стартував у нашій школі 10 вересня!!!

На виконання доручень Кабінету Міністрів України, Черкаського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту, з метою активізації фізкультурно-масової роботи в Черкаській загальноосвітній школі №7 було організовано і проведено ряд спортивних заходів у рамках Олімпійського тижня. Спортивні змагання проведено з різних видів спорту: волейбол, баскетбол, легка атлетика і шахово-шашковий турнір. Змагання відбулися в період з 10 по 15 вересня, були охоплені учні 2-11 класів.

У спортивних змаганнях із волейболу та баскетболу взяли участь збірні юнаків та дівчат. Визначено переможців і нагороджено грамотами кращих на урочистому Sport fest, присвяченій закриттю Олімпійського тижня.

Отже, переможцями в змаганнях із волейболу стали:

• збірна команда дівчат 5-А класу,
  • 6-Б класу,
  • 7-Б класу,
  • 8-М класу
  • 9-А класу.

Проігнорували і не взяли участі  в змаганнях команда дівчат 11 класу.

Серед юнаків перемогли команди

• 8-М
  • 9-А класу.

В спортивних іграх з баскетболу переможцями стали збірні юнаків

• 5-Б,
  • 6-А,
  • 7-А,
  • 8-М,
  • 9-А класів

та

• збірні дівчат 8-М
  • 9-Б класів.

Не з’явилися на ігри юнаки та дівчата 11 класу.

Не відставали від старшокласників і молодші школярі. Весело і з завзяттям вони змагалися в бігу на 60 м, в стрибках через скакалку і в стрибках в довжину з місця.

Усі змагання було проведено з метою виховання учнів на гуманних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

Окрім того, у спортивній рекреації школи було розміщено багато газет, інфоормаційних стіннівок, плакатів на олімпійську тематику. Школярі та всі бажаючі мали змогу ознайомитися не лише з видатними олімпійцями різних років, а і з власне хронологією становлення олімпійського руху у світі, видами спорту, досягненнями.

Фінальним акордом Олімпійськогог тижня став рухливий Sport fest, організований зранку 17 вересня.

Тож бажаємо всім  відчувати себе олімпійцями щодня! Міцного козацького здоров’я та наснаги усім учасникам освітнього процесу!

За матеріалами вчителів фізичного виховання

Списки команд-учасників і переможців

Більше фото за посиланням у Фейсбуці